KURUMSAL - Kurucumuzdan Mesaj - Esenyalı Fen Bilimleri Kurs Merkezi - Özellere Özel - Pendik/İSTANBUL

Kurucumuzdan Mesaj

Türkiye şartlarında tüm öğrencilerimiz gerek okul ders ve sınavlarında gerekse LGS, TYT ve AYT'de başarılı olabilmek için kendilerince çaba göstermekte, yoğun bir çalışma programı içerisine girmektedirler.

 

İşte tam bu noktada öğrenciler, bu yoğun çalışma programı için bir takım profesyonel desteklere ihtiyaç duymaktadırlar.


Öğrencilerin ve ailelerin sınavlara yönelik olarak başvurdukları çözüm yolu ise ya dershaneler ya da özel derslerdir.

 

Fakat klasik dershanelerde çocuk 20-25 kişilik sınıflarda kalabalık içerisinde kaybolduğundan, evde özel dersler ise tam manasıyla profesyonel bir kurum mantığı içerisinde yapılmadığından sorunlar ortaya çıkmaktadır.

 

İşte butik dershane öğrencilerin ihtiyaç duyduğu desteği, dershanenin ötesindeki imkânlarla sağlamaktadır.

 

Butik dershane olarak ESENYALI Fen Bilimleri Kurs Merkezi sağladığı ayrıcalıklar ve uygun guruplarla bire bir eğitim sistemi sayesinde klasik dershanelerden ve diğer butik dershanelerden ayrılır.

 

ESENYALI Fen Bilimleri Kurs Merkezi 'nde her öğrencinin kapasitesi tespit edilip, bireye uygun yöntem ve tekniklerle eğitim verilir.

 

ESENYALI Fen Bilimleri Kurs Merkezi'nde öğrencilerin kalabalıkta kaybolmasına izin vermeden 4-5 kişilik guruplarla veya özel derslerle daha rahat ve etkin öğrenme imkânıyla sınavlara hazırlanması sağlanmaktadır.

 

Ayrıca az kişi olması avantajıyla öğretmenler öğrencileri daha iyi tanımakta, onların eksiklerini daha iyi fark edebilmekte ve kişiye özgü çözüm üretebilmektedirler.

 

ESENYALI Fen Bilimleri Kurs Merkezi'nde öğrencinin ihtiyaçlarına göre her ders için birebir konu anlatımı, soru çözümü ve okul derslerine yönelik çalışmalar yapılmaktadır.

 

Özel derslerle öğrenciye pratik çözüm ve teknikler kazandırılır.

 

Öğrencinin gurup derslerinde anlayamadığı konular ona özel anlatım teknikleriyle anlatılmakta ve hafta içi ek derslerle telafi edilmektedir.

 

Bunun yanında öğrencinin seviyesindeki değişimler düzenli olarak yapılan sınavlarla tespit edilir.

 

Klasik dershanelerde bulabileceğiniz tüm özellikler ve sınav destekleri, bunun yanında birebir özel ilgi ve rehberlik ESENYALI Fen Bilimleri Kurs Merkezi'ni diğer klasik ve butik deshanelerden ayıran en önemli özelliktir.

 

Kısacası öğrencilerin ders, sınav ve danışmanlık konusunda bulabilecekleri her şey burada mevcuttur.

 

Ataşehir'de özel ders almak isteyen veliler kurumsal yapıları tercih etmekte olup, bu konuda güvenle başvuracakları ESENYALI Fen Bilimleri Kurs Merkezi uzman kadrosuyla Ataşehir'de özel dersde alternatifsiz olarak hizmet vermektedir.


Bir butik eğitim kurumu olarak ESENYALI Fen Bilimleri Kurs Merkezi uzman eğitim kadrosu ile her branşta, her sınıfa ve her seviyede guruba Ataşehir'de özel derslerle özel çözüm yöntemleri üretmekte, başarınızı arttırmak ve hedeflerinizi tam on ikiden vurmak için gerekli tüm desteği size sunmaktadır.


Eğitim sorunlarını ve çözüm yollarını iyi biliyoruz. Çünkü ESENYALI Fen Bilimleri Kurs Merkezi olarak biz her öğrencimizle tek tek ilgileniriz.